0
0

۵راه برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ

472 بازدید

۵ روش  برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ

 

۱-  ارسال ایمیل خوش امدگویی
ارسال پیام خوش امدگویی برای کاربر بعداز اینکه در لیست ایمیل مارکتینگ شما عضو شد یک حس خوب  را در کاربر ایجاد میکنند که تنها نیست. و بیشتر میتواند باشما اشنا شود.

۲- ارسال ایمیل تشکر
اگر فایل های هدیه را درسایتتان برای دانلود گذاشته اید و شرط دانلود ان عضو شدن در سیستم ایمیل مارکتنیگ شما است . بهتر است بعداز دانلود از کاربر تشکر کنید برای اینکه ایمیل شخصی خود را در اختیار شما قرار داده است .

۳- ارسال ایمیل اموزشی
برای اینکه روش بازاریابی با ایمیلتان با شکست مواجه نشود . بهتر است در هر ایمیل ارسالی از سمت شما یه قسمت را برای اموزش در نظر بکیرید .و هر دفعه که ایمیل ارسال می کنید در حد یک پارگراف چند نکته را اموزش دهید .در این حالت کاربر همیشه ترغیب به باز کردن ایمیل شما میکند چون میداند که  ایمیل های ارسالی از سمت کسب وکار  شما صرفا یک تبلیغات نیست بلکه نکات اموزنده ای دارد . در برخی ازموارد نیز نسبت به نوع کسب و کارتان می  توانید از لطیفه های که   تکرار ی شده اند استفاده کنید .

۴- ارسال ایمیل پیام تبریک  تولد یا سالگرد عضویت
یکی از روش های  پر طرفدار  برای  موفیقت در ایمیل مارکتینگ جذب مخاطبان قبلی و تبریک گفتن به آنها است ..

و یکی دیگر از پیام های تبریک پیام تبریک  سالگرد عضویت در سایت است که کاربرتان را متوجه سابقه عضویت او در سایتتان  میکند و به کاربر یاد اوری میکنید که سالگرد عضویتان است و به همین علت کاربر ترغیب به استفاده از سایت شما و اموزش و محصولات شما میکند .

۵- ارسال ایمیل پیشنهادات ویژه
بهتر است در پایان هر هفته یک سری پیشنهاد ویژه را در یک ایمیل برای کاربرانتان ارسال کنید . پیشنهادات ویژه صرفا نمیتواند بخشی از محصولات باشد . بلکه میتواند مطالب جدید یا پر بازدیدسایت شما  در هفته اخیر باشد در بسیاری از سایت ها از این روش برای فروش محصولاتشان  استفاده میکنند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://omidkarimi.com/?p=468
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
امید کریمی
حدود 8 سال است که وارد فضای وب شده ام ولی فضای وب بخشی از سرگرمی من نبوده .بخشی از زندگی ام شده است گاهی اوقات از 8صبح تا 3 صبح بعد در این فضا هستم و احساس لذت میکنم . و هر مدت یه بار مقالاتی مفیدی را در سایت امید کریمی دات کام قرار میدهم
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ۵راه برای موفقیت در ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.