در این مقاله میخواهیم خدمات جدید سایت جدید مان را معرفی کنیم . رایان طرح به تازگی راه اندازی شده و  میتونید خیلی سریع پشتیبانی خودتون رو به ما واگذار کنید .پشتیبانی سایت های وردپرسی خیلی مهم تر از طراحی سایت های وردپرسی که احتمالا شما به آن دقت نکردید و سایت وردپرسی شما دچار مشکل شده. زمانی که یک سایت طراحی و وارد فضای رقابت می شه بیشتر از این که نیاز به طراحی اولیه داشته باشه، نیاز به پشتیبانی حرفه ای داره تا بتونه به موفقیت برسه؛ اما خیلی از شرکت ها این نکته را به مشتریان نمی گن و بعد از طراحی سایت هیچ پشتیبانی درستی از این سایت ها انجام نمی دن. از این رو ما (تیم پشتیبان رایان طرح) وارد عمل شده و خدمات حرفه ای پشتیبانی سایت را برای شما انجام می دیم تا بتونید کسب و کار خود را به موفقیت برسونید. به علاوه اگر از خدمات طراحی سایت رایان طرح استفاده کرده باشید این پشتیبانی تا زمانی مشخص به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیره.

چرا باید سایت وردپرسی را به پشتیبان متخصص وردپرس بدهیم؟

سایت های وردپرسی برای اینکه بتونن جایگاه خوبی در رتبه بندی گوگل کسب کنن باید به صورت حرفه ای فعالیت داشته باشن؛ اما از اون جایی که خیلی از طراحان سایت هایی که با CMS طراحی می شوند را جدی نمی گیرن، پس پشتیبانی درستی هم از سایت انجام نمی دهن و پشتیبانی رو به خود مالک سایت واگذار می کنند. با توجه به نداشتن تجربه صاحبان سایت های وردپرسی می شه نتیجه گرفت که سایت های وردپرسی درست پشتیبانی نشده و به هیچ عنوان در فضای وب به موفقیت نمی رسن.

همان‌طور که می دونید یکی از هدف های اصلی و مهم ما برای طراحی سایت های وردپرسی کسب درآمد از اینترنت ولی این روال زمانی محقق می شه که سایت با بالاترین استاندارد ها سئو شده باشه و کاربران هدف خودش تحت تاثیر قرار داده باشه. از این رو اگر می خواید از طریق سایت های اینترنتی کسب درآمد کنید، توصیه می کنم سایتتون رو به تیم متخصص رایان طرح بسپارید.

 

قیمت پشتیبانی وب سایت

هزینه پشتیبانی وب سایت با توجه به خدماتی که قرار روی سایت شما انجام بشه، تعیین می شه. بهتر بگم با توجه به نیاز وب سایت و فعالیتی که باید روی سایت انجام بشه تا سایت به موفقیت برسه هزینه پشتیبانی سایت هم تعیین میشه. مثلا اگه سایت شما تازه تاسیسِ و هیچ فعالیت نداشته، این سایت به خدمات حرفه ای تر نیاز داره و هزینه پشتیبانیشم بیشتر میشه. ولی سایتی که مدت زیادی فعال بوده و کارهایم انجام داده به طبع پشتیبانی کمتری نیاز داره.

هزینه پشتیبانی سایت وردپرسی رایان طرح به صورت ماهانه و طبق قراردادی که بین شما و ما بسته میشه، پرداخت می شه و در این بازه زمانی ما خدماتی را که برای سایت شما نیاز انجام می دیم و اگر رضایت داشتید می تونید برای ماه های بعد هم قرارداد رو تمدید کنید و با ما همکاری کنید.

پشتیبانی سایت وردپرس

پشتیبانی سایت ایرانی

وظایف پشتیبان وب سایت وردپرسی

کارشناس پشتیبانی از سایت های وردپرسی وظایف مشخصی داره که باید به درستی همه‌ی آن ها رو انجام بدهه. عموما وظایف پشتیبان وب سایت وردپرسی شامل افزایش و بهبود سرعت و امنیت سایت، رفع ایرادات کلی سایت و موارد این شکلی و در قرارداد هم ذکر می شه. خدمات و وظایفی که تیم پشتیبانی ما برای سایت های وردپرسی انجام می دن موارد زیر.

 • رفع ایرادات کلی سایت
 • افزایش سرعت و امنیت سایت
 • جلوگیری از هرزنامه ها
 • نصب و پیکربندی قالب و افزونه های ضروری
 • پیکربندی بخش فروشگاه سایت
 • نصب فونت مناسب سایت
 • بکاپ گیری کامل از سایت
 • بروزرسانی مداوم هسته، افزونه و قالب سایت
 • نصب و پیکربندی پنل SMS و ایمیل

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی شامل چیست؟

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی که ما ارائه می دیم جزو کامل ترین خدمات موجود تو بازاره و تمام جنبه های یک وب سایت وردپرسی را شامل می شه. از مهم ترین خدمات پشتیبانی ما برای وب سایت های وردپرسی می میشه موارد زیر نام برد.

 1. افزایش امنیت سایت وردپرسی

امنیت در سایت های وردپرسی حرف اول را می زنه و اینجوری میشه که یکی از مهم ترین خدمات سایت های وردپرسی، افزایش امنیت وب سایت. با افزایش امنیت از نفوذ هکر و کرکرانی که قصد سرقت اطلاعات و خراب کاری در سایت شما رو دارند، جلوگیری می شه و بدین ترتیب کاربران خیلی راحت تر به سایت اعتماد می کنن.

 1. بروزرسانی های منظم

یکی دیگه از خدمات مهمی که باید برای وب سایت های وردپرسی انجام بشه، بروزرسانی های منظم و مداوم. این بروزرسانی ها از سمت سازنده وردپرس، افزونه و قالب های مختلف ارائه می شه. این بروزرسانی ها برای اهداف مهمی مثل افزایش امکانات و بهبود امنیت ارائه می شه که شما باید به سرعت این بروزرسانی ها رو در سایت نصب کنید و ما این کار برای شما انجام می دیم.

 1. تهیه، نصب و کانفیگ افزونه های ضروری وردپرس

سایت های وردپرسی زمانی به صورت حرفه ای کار می کنن که قالب و افزونه های ضروریشون رو نصب و به درستی تنظیم کرده باشید. اگر این کار رو بلد نیستید ما با توجه به تجربه ای که در طراحی سایت های وردپرسی داریم به شما اطمینان می دیم که بهترین قالب و مهم ترین افزونه های یک سایت رو براتون نصب و تنظیم کنیم.

 1. افزایش سرعت سایت

سرعت سایت جزو عوامل مهم برای جذب کاربر و رتبه بندی گوگل و به هر میزان سایت شما از سرعت بالاتری برخوردار باشه از جایگاه بهتری هم برخوردارِ. تیم پشتیبانی ما با بالاترین استاندار ممکن سایت شما را قوی و سریع می کنه که بتونید بهترین رتبه ممکن گوگل رو دریافت کنید.

 1. رفع ایرادات کلی سایت

هر سایتی ممکن به دلایل مختلف دچار مشکل بشه. مهم ترین خدمات پشتیبانی سایت های وردپرسی رفع ایرادات کلی سایت تا وب سایت در 7 روز هفته بدون هیچ مشکلی فعالیت داشته باشه و دچار مشکل نشه. تیم ما با توجه به تجربه ای که در پشتیبانی و رفع ایرادات سایت داره به شما تضمین می ده که بدون هیچ مشکلی بتوانید از سایت خود در تموم ساعات روز استفاده کنید.

چرا تیم پشتیبانی وب سایت وردپرسی رایان طرح ؟

شاید برای شما هم سوال شده باشد چرا باید از خدمات رایان طرح استفاده کنیم، مگر این سایت با سایرین چه تفاوتی دارد. نکته مهمی که باید در مورد رایان طرح بدانید این است که ما یک شرکت نیستیم! بلکه یک تیم هستیم و همیشه در دسترس. تمام شرکت های خدمات رسانی فقط بین ساعات مشخصی آماده خدمت رسانی به شما هستند و در خیلی از روزها نیز خدماتی ارائه نمی دهند، اما رایان طرح هر روز هفته از ساعت 8 صبح تا 10 شب آماده ارائه خدمات حرفه ای به تمام کاربران عزیز می باشد. به علاوه اگر مشکلی داشته باشید که خارج این زمان هم باشد، تیم رایان طرح تا حد المکان به شما کاربران عزیز کم رسانی می کند. در ضمن تیم رایان طرح ارائه کننده تمام خدمات حرفه ای سئو می باشد و از این جهت سایت در همان ابتدای راه با بالاترین استاندارد و اصول شروع به کار می کند و به سمت جلو حرکت می کند.

سوالات متداول

آیا از سایت های فروشگاهی پشتیبانی می کنید؟

بله: با توجه به سابقه رایان طرح در طراحی و پشتیبانی سایت های فروشگاهی متعدد می توان گفت با استفاده از خدمات رایان طرح می توانید یکی از بهترین تجربه های پشتیبانی سایت های فروشگاهی را تجربه نماید.

آیا از سایت های شرکتی پشتیبانی می کنید؟

بله: یکی از حوزه های متداول طراحی سایت در رایان طرح، پشتیبانی سایت های شرکتی می باشند و با توجه به سابقه درخشانی که در طراحی این وب سایت ها داریم، می توان گفت پشتیبانی از سایت های شرکتی یکی از تخصص های ماست.