وب سایت امیدکریمی دات کام چه کاری انجام می دهد؟

ویژگی های ما چیست؟

عملگرا هستیم 

گروه اموزشی امیدکریمی به شدت عملگرا است و متقعد است افرادی که با ما همکاری می کنند یا در دوره های اموزشی ما شرکت  می کنند عملگرا باشند .

خوش قول هستیم 

گروه اموزشی امیدکریمی  بسیار خوش قول است و خوش قول بودن یکی از ارکان اصلی این گروه آموزشی است .کافیست یکبار از ما سرویس یا محصولی تهیه کنید تا  متوجه این موضوع بشوید.

به جدیدترین ورژن خود آپدیت هستیم 

یکی دیگر از ارکان های گروه اموزشی ما بروز بودن است . که در گروه ما تلاش بر این است که هر روز مطالعه منظم را از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های بازاریابی داشته باشیم و در کسب وکار و در دوره  های آموزشی نیز پیاده سازی کنیم

اهداف برای ما بسیار مهم است 

گروه اموزشی امیدکریمی دارای هدف های بسیار زیادی است و رکن اصلی مجموعه بر پایه هدف است و دوست داریم افرادی دردوره های ما شرکت کنند و یا از ما سرویس یا خدماتی تهیه کنند که دارای اهدافی باشند . از ارائه سرویس و خدمات به افراد بدون هدف معذوریم.?

همیشه هستیم ?

گروه ما همیشه بصورت 24 ساعته هفته پشتیبانی از طریق های مختلف می دهد . ما در هر زمان(چه مشتری ما باشید؛چه نباشید ) پاسخگوی تک تک سوالات و مشکلات تان هستیم و هیچ محدودیتی ارتباط با ما ندارد.

خوش اخلاق هستیم  ?

طی آنالیز هایی که اخیرا انجام داده ایم  در 5سال گذشته  به هیچ مشتری یا هنرجویی بدخلقی (بد اخلاقی)نکرده ایم. ودوست داریم با افراد خوش اخلاقی مثل شما همیشه در ارتباط باشیم .

راه های ارتباطی با ما 

شماره تماس 

09399743900

شماره بالا همیشه پاسخگوی شما است میتوانید این شماره را در موبایل تان به اسم <<امید کریمی(طراح سایت) >>  یا اسم های مشابه ذخیره نماییید. و هر زمان که تمایل داشتید با ما در ارتباط باشید.

ما تلگرام داریم 

از آنجایی که تلگرام فی.لتر شده است اما باز هستند افرادی مثل من وشما که از آن استفاده کنیم  این  ایدی ما در تلگرام است .
@ok3900
پیام بدهید خیلی سریع پاسخگوی شما خواهیم بود 

ایمیل  

هنوز هم افرادی هستند که به سبک قدیمی ارتباط ایمان دارند ما نیز از ارتباط با ایمیل بدمان نمی آید تمایل داشتید میتوانید با ایمیل sales@omidkarimi.com  در ارتباط باشید

تیکت در سایت 

اخیر در وب سایت یک امکان اضافه شده است به اسم تیکت که در پروفایل کاربری هر فرد قابل مشاهده است و میتوایند شما نیز از ان طریق اقدام کنید .

فرم تماس با ما 

در هر سایتی این فرم تماس با ما وجود دارد ما هم گفتیم این فرم را برای شما اضافه کنیم شاید از این را تمایل داشتید با ما در ارتباط باشید ..

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false”]